Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

318288
Dzisiaj
Wszystkie dni
94
318288

Twoje IP: 54.160.19.155
Data: 2020-08-08

MAMA, TATA, SPORT I JA

   W słoneczne popołudnie 28.05.2015 r. (czwartek) w naszym przedszkolu odbyła się wspaniała Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.Imprezę rozpoczął Pan Dyrektor Marek Wiśniowski, który przywitał licznie przybyłych rodziców i życzył wszystkim udanej zabawy.Przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców „Koncert życzeń”. W naszym przedszkolu jest wiele utalentowanych muzycznie dzieci, na pewno jeszcze o nich usłyszymy. Rodzice otrzymali do swoich pociech własnoręcznie zrobione niespodzianki - słodkie serduszka. Oprócz piosenek i niespodzianek dzieci podarowały rodzicom radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnej zabawy podczas sportowych konkurencji. W przedszkolu stawimy na aktywne świętowanie, dlatego ten uroczysty dzień przeprowadzony był w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich. Zabaw i konkurencji sportowych było bardzo dużo, z dużą dawką dobrego humoru. Od gry w kręgle, wyścigów „kelnerzy”, „jak z jajkiem”, ręcznikowej rozgrywki, przeciągania liny itd. Okrzyków, oklasków nie było końca a uśmiech nie schodził z twarzy uczestników. Po sportowych zabawach wszyscy uczestnicy udali się na słodki poczęstunek. Każdy mógł samodzielnie przygotować sobie owocowo - słodką wariację (gofry). Dziękuje naszej wspaniałej Radzie Rodziców za pomoc w organizację tej uroczystość, a wszystkim przybyłym rodzicom za rewelacyjny udział w zabawach. Do zobaczenia za rok!!!

 

 

Ewa Ślemp

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Stanowicach Rights Reserved.