Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

318281
Dzisiaj
Wszystkie dni
87
318281

Twoje IP: 54.160.19.155
Data: 2020-08-08

ZDROWIE PRZEDSZKOLAKA – TO WAŻNA RZECZ!

   „Dzień zdrowego Żywienia” w naszym przedszkolu zainaugurował cykl mających w przyszłości nastąpić działań związanych z aktywnością i zdrowym stylem życia naszych przedszkolaków. Dzisiaj, 17 kwietnia 2015 roku, dzieci aktywnie uczestniczyły w wielu zabawach i quizach na temat zdrowego odżywiania przygotowanych zgodnie z wyznacznikami piramidy zdrowego żywienia. Wyjątkowo ciekawe dla dzieci były zajęcia praktyczne polegające na przygotowaniu owocowych szaszłyków oraz świeżego soku jabłkowo – marchwiowego. Samodzielnie przygotowane w dobrym towarzystwie smakowały znakomicie, a wiadomości, że w szklance tak zwanego „zdrowego soku” znajduje się aż pięć kostek cukru wywołały tak ogromne zdumienie, że dzieci zrobiły wielkie oczy (dorośli także)! Nasz sok, szaszłyki były zdrowe i świeże, a zabawy aktywne i emocjonujące! Pani Asi Lachowicz dziękujemy za pomoc w organizacji dzisiejszego dnia!

 

Kazimiera Szmidt

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Stanowicach Rights Reserved.