Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

318615
Dzisiaj
Wszystkie dni
421
318615

Twoje IP: 3.228.220.31
Data: 2020-08-08

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

  Koniec roku przedszkolnego to czas wielkiej radości, podsumowań i niekończących się planów wakacyjnych. W naszym przedszkolu jest oczywiście podobnie. Dzieci, które we wrześniu - w dziewięcioosobowym składzie - rozpoczną naukę w pierwszej klasie podekscytowane dyskutowały o tym, co ich czeka - jakie tornistry, jakie książki. Przesympatyczne maluchy i średniaki myślały o swoim awansie do grupy starszej. A oddany dzieciom personel, że rewelacyjnie dotarliśmy do końca roku. Przedstawienie „zerówki” podsumowało kilkuletni pobyt naszych przedszkolaków w przedszkolu. Po przedstawieniu przyszedł czas na podziękowania - dla oddanych naszemu przedszkolu rodzicom, sponsorom, instytucjom i ludziom dobrej woli. Podziękowaniom tym nie było końca. Jeszcze tylko pamiątkowe dyplomy, słodki poczęstunek i mamy wymarzone WAKACJE!

Kazimiera Szmidt

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Stanowicach Rights Reserved.