Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

318668
Dzisiaj
Wszystkie dni
474
318668

Twoje IP: 3.228.220.31
Data: 2020-08-08

WITAMY LATO!

  W środę, 21 czerwca powitaliśmy astronomiczne lato! Świętowanie, tej cudownej pory roku rozpoczęliśmy od ogłoszenia wyników rodzinnego konkursu plastycznego pt. „LATO”. Laureatów bardzo pomysłowych i po prostu pięknych prac nagrodziła p.o. Dyrektor – pani Maria Dziedzic. Chcąc ogłosić wszem i wobec, że mamy lato nasze przedszkolaki, z niewielką pomocą nauczycielek wykonały baaardzo kolorowy baner z napisem „WITAMY LATO!”. Ale co tam baner! Największą atrakcją dla dzieci okazała się bitwa na wodne balony. Super zabawa! Były także słodkości. Każdy przedszkolak mógł skomponować sobie lodowy deser. Bita śmietana, kolorowa posypka czy czekoladowa polewa, truskawki czy brzoskwinie, banany czy arbuz, kiwi czy czereśnie, a może wszystko naraz? Takie dylematy miały tego dnia nasze przedszkolaki. Podobne „problemy” pojawiły się przy wyborze tatuażu. A jeśli dodać do tego wszystkiego przepiękną, słoneczną letnią pogodę… No cóż. Było fantastycznie! Serdecznie dziękujemy mamie Tadzia – pani Ewelinie Ferenczuk za pomoc w przygotowaniu imprezy oraz sponsorowi konkursowych nagród – panu Marcinowi Chmielińskiemu!

Ewa Chmielińska   

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Stanowicach Rights Reserved.