Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
bird
sun

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

333390
Dzisiaj
Wszystkie dni
89
333390

Twoje IP: 34.200.236.68
Data: 2020-09-21

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI – WIELKIE ŚWIĘTO MAŁYCH CZYTELNIKÓW!

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci nasze przedszkole wspólnie z biblioteką publiczną przygotowało dla dzieci ciekawą imprezę promującą literaturę dla najmłodszych.

O tym, że czytanie pobudza wyobraźnię i jest świetną rozrywką nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Wyrazem tego był plastyczny konkurs pod nazwą „Baśnie w mojej rodzinie”, na który złożono aż 17 rewelacyjnych prac, z czego 8 zostało nagrodzonych narodami rzeczowymi. Nagrody wręczył pan dyrektor Marek Wiśniowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Nasze przedszkolaki uwielbiają się bawić, w związku z tym panie: Wioletta, Ewa i Kazia przygotowały szereg zabaw, zagadek, quizów i zabaw ruchowych. Dzieci w lot odgadywały zagadki bawiąc się przy tym doskonale. Wspaniała atmosfera dzisiejszego święta nastroiła nas do poszukiwania coraz to nowej literatury dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy fundatorom nagród rzeczowych: Strzegomskiemu Centrum Kultury oraz radnemu Piotrowi Szmidtowi.

 

Kazimiera Szmidt