Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

316074
Dzisiaj
Wszystkie dni
63
316074

Twoje IP: 75.101.173.236
Data: 2020-08-05

MOJA PIERWSZA PŁYTA

  Dzisiejszy dzień był oczekiwany przez wielu solistów z naszego przedszkola już od pewnego czasu. A wszystko to za sprawą nagrywania przez dzieci ich pierwszej prawdziwej płyty.

Pan Artur Sycz, prowadzący rytmikę w naszym przedszkolu, nagrywał ze starszakami piosenki, które dzieci wspólnie przygotowywały. To właśnie dzisiaj nastąpiło ich nagranie. Emocje były duże, ale pomoc i prowadzenie pana Artura uczyniły cuda. Będzie to wielka pamiątka na zakończenie przedszkola. Panu Arturowi bardzo serdecznie dziękujemy za pomysł i profesjonalną realizację.

 

Kazimiera Szmidt

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Stanowicach Rights Reserved.