Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Zapraszamy do zapoznania się z informacją o cookies.
^Powrót do góry
  
  
  
Get Adobe Flash player

Z życia przedszkola

BIP

Odwiedziny

316078
Dzisiaj
Wszystkie dni
67
316078

Twoje IP: 75.101.173.236
Data: 2020-08-05

ROWEREM PO ZDROWIE

  Edukacja zdrowotna uwzględniająca aktywność fizyczną i rozwój sprawności ruchowej dzieci zajmuje w naszym przedszkolu szczególne miejsce. Ruch jest naturalną potrzebą dziecka a odpowiednia aktywność ruchowa jest dziecku niezbędna dla zapewnienia prawidłowego rozwoju fizycznego, umysłowego, motorycznego i społecznego.

Dlatego tak ważne jest wykształcenie u przedszkolaków nawyku codziennej aktywności fizycznej. W ten sposób wytworzymy w nich potrzebę czynnego wypoczynku, rekreacji, uprawiania sportu i aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego, co z pożytkiem dla zdrowia może być kontynuowane w okresie młodzieńczym, a następnie i w dorosłym życiu.
Nasze przedszkolaki tym razem miały okazję pochwalić się umiejętnością jazdy na rowerach, hulajnogach, deskorolkach czy rolkach. Radość na twarzach przedszkolaków – bezcenna! Zapraszam do galerii.

 

Ewa Chmielińska

 

 

 

Copyright © 2013. Publiczne Przedszkole w Stanowicach Rights Reserved.